TURNIEJ LIGOWY W ŁODYGOWICACH - WYNIKI
Dodane przez admin dnia Luty 18 2014 17:15:07
WYNIKI - ŁODYGOWICE

LKS Orzeł Łękawica – Łodygowice 5:7 (4:4)

Team Jeleśnia – PKS Olimpijczyk Gilowice 9:2 (6:2)

LKS Orzeł Łękawica – Ślemień 8:1 (4:1)

Łodygowice – PKS Olimpijczyk Gilowice 7:1 (5:0)

LKS Orzeł Łękawica – Team Jeleśnia 5:3 (4:2)

PKS Olimpijczyk Gilowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 1:8 (1:1)

Team Jeleśnia – Łodygowice 8:6 (4:3)

LKS Orzeł Łękawica – Bystra Team Ciapki 5:5 (3:2)

GimBystra - Team Jeleśnia 6:5 (2:3)

Bystra Team Ciapki – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:10 (5:6)

Ślemień – Ujsoły 2:7 (1:3)

GimBystra – Rajcza 7:0

PKS Olimpijczyk Gilowice – Żywiec 4:7 (2:4)

GimBystra - PTG Sokół w Gminie Czernichów 4:9 (2:4)

Ślemień – Rajcza 7:0

Łodygowice – Żywiec 3:3 (1:1)

Twardorzeczka – PTG Sokół w Gminie Czernichów 6:6 (3:3)

Ujsoły – Żywiec 1:9 (0:5)

Bystra Team Ciapki – Świnna 16:2 (7:0)

Koszarawa – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 1:3 (1:2)

System S Węgierska Górka – Rajcza 7:0

GimBystra – Milówka 7:0

Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 10:2 (4:0)

Młoda Koszarawa – Ujsoły 1:14 (0:7)

System S Węgierska Górka – Wieprz 9:4 (4:0)

Młoda Koszarawa - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:17 (0:8)

Świnna – Żywiec 1:11 (0:5)

Milówka – Wieprz 0:7

Twardorzeczka – Koszarawa 7:3 (1:1)

Świnna – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:9 (0:2)

Milówka – System S Węgierska Górka 0:7

Koszarawa – Wieprz 4:4 (1:3)

Młoda Koszarawa – Milówka 7:0

Świnna – Wieprz 2:7 (1:2)


1. Żywiec 18 32 133-44

2. LKS Orzeł Łękawica 18 31 147-45

3. Twardorzeczka 18 31 126-44

4. PTG Sokół w Gminie Czernichów 18 30 163-60

5. Bystra Team Ciapki 18 29 195-57

6. Łodygowice 18 26 141-58

7. System S Węgierska Górka 18 25 127-61

8. Team Jeleśnia 18 22 125-77

9. GimBystra 18 22 123-78

10. Ujsoły 18 17 98-101

11. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 18 14 89-85

12. Wieprz 18 12 77-112

13. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 11 48-104

14. Koszarawa 18 7 39-117

15. Świnna 18 7 43-151

16. Milówka 18 6 50-110

17. Młoda Koszarawa 18 4 22-224

18. Ślemień 18 -1 25-115

19. Rajcza 18 -18 0-126


Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt rozgrywana jest pod honorowymi patronatami:

Związku Piłki Ręcznej w Polsce
Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach
Marszałka Województwa Śląskiego Mirosława Sekuły
Starosty Żywieckiego Andrzeja Zielińskiego

Główny Sponsor – Partner Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Dom Wczasów Dziecięcych w Soblówce

Oficjalnymi sponsorami Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt są:

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Sportów Olimpijskich w Żywcu
Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej w Żywcu
Firma Żywiec Zdrój
Kawiarnia-Restauracja DeKaffe Wiedeńska w Żywcu
Biuro Rachunkowe Fiskus w Tresnej

Patronat medialny:

TVP Katowice

Radio Katowice

Portal Sportowe Beskidy – www.sportowebeskidy.pl

Portal Beskidzka24.pl – www.beskidzka24.pl

Portal Sportowy Żywiec - www.sportowyzywiec.pl